|
Chyba większość z nas oglądała mecze BvB. Na prawej obronie gra tam Łukasz Piszczek czasami jak patrzę na to jak on przyjmuję piłkę czy plącze mu się ona gdzieś przy prowadzeniu to można dojść do jednego podstawowego wniosku że jako skrajny obrońca potrzebny jest po prostu wybiegany piłkarz zostawiający zdrowie grają agresywnie, potrafiący zagrać klępę i wrzucić piłkę mocno w pole karne. Na tej pozycji nie potrzeba techników, dryblerów, nie trzeba grac dokładnych przerzutów czy prostopadłych piłek. itp. Cieszy się to, że wymienia się dużo nazwisk w kontekście Wisły. Mam nadzieję, że dokonają dobrego wyboru bo boki obrony to pozycje które należy wzmocnić. ( zaznaczam że nie myślę o piłkarzu o tak ubogiej inteligencji boiskowej jak Cikos)
PS. Do dzis nie wierzę w to jak ktos taki jak Valkcx mógł sciągnac na pozycję skrajnego obrońcy kogoś tak zapuszczonego od strony fizycznej jak Lamey, o Branko już nawet nie mówię...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.05.2012 o godz. 22:00.
|