silver03 napisał(a):

|
Mam problem z forum, a dokładnie z odpowiedziami. Przy wyborze "odpowiedz" nie mam wyświetlanych jakichkolwiek możliwości: podkreślenia, przekreślania, pogrubienia tekstu, wstawienia minek, umieszczenia linku/obrazku itd. Jedynie mam okienko na tekst.
|
Kolega sprawdzi teraz i da znać czy wszystko działa
Pozdrawiam.