Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55242
Stary 09.05.2012, 21:32
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co mi się podobało u Stana to to, że starał się struktury zbudować - skauting. Jednak nie rozumiem czemu teraz się od tego odchodzi! Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zrozumie, że to nie dyrektor sportowy powinien mieć "notes", ale w miarę duża siatka skautingowa powinna istnieć i tworzyć taki "notes".
Oglądałeś może Ligę+Ekstra gdy gościem był Bednarz? Zapytano go o Chrapka i jeszcze jakiegoś wypożyczonego chłopaka. Gdy odpowiedział na proste, ogólne pytania dotyczące tych zawodników, prowadzący wyjaśnił dlaczego o nich pytał. Bo gdy w L+E gościem był Valckx, zapytany o wypożyczonego Mączyńskiego, zupełnie nie kojarzył o kogo chodzi...
Także z efektywnością tej siatki skautów różnie mogło być.
Odpowiedz cytując