Merkury napisał(a):

|
Dla mnie transfery takich zawodników jak Magiera czy Broź, których swego czasu żegnaliśmy bez żalu bo byli za słabi świadczą o jednym Wisła zamiast iść do przodu cofa się i za moment może okazać się, że dziś ciesząc się ze spadku sąsiadki za Błoń sami wkrótce możemy znaleźć się na ich miejscu. Jeżeli Bednarz chce takimi transferami powiedzieć, że to jest skok jakościowy w polityce klubu to mnie na stadionie w przyszłym sezonie nie zobaczy podobnie zresztą jak wielu innych nie dających robić z siebie balona i dających kasę na ten cyrk i pośrednio utrzymujących takie pacynki jak Łysy, Rogala czy Kapka.
|
Magiera jest słabszy od Paljicia, a Broź do Lameya? Ale zaraz, zaraz... Czy Bednarz kogokolwiek podpisał już, albo komukolwiek przedłużył kontrakt? Nie, więc wstrzymajmy się na razie z oceną jego pracy. Równie dobrze to mogą być plotki medialne.
Bardziej mnie martwi to co zrobił z siatką skautingową, którą budowaliśmy przez ostatnie 2 lata.