|
Dla mnie transfery takich zawodników jak Magiera czy Broź, których swego czasu żegnaliśmy bez żalu bo byli za słabi świadczą o jednym Wisła zamiast iść do przodu cofa się i za moment może okazać się, że dziś ciesząc się ze spadku sąsiadki za Błoń sami wkrótce możemy znaleźć się na ich miejscu. Jeżeli Bednarz chce takimi transferami powiedzieć, że to jest skok jakościowy w polityce klubu to mnie na stadionie w przyszłym sezonie nie zobaczy podobnie zresztą jak wielu innych nie dających robić z siebie balona i dających kasę na ten cyrk i pośrednio utrzymujących takie pacynki jak Łysy, Rogala czy Kapka.
|