0. czy lubię jadać poza domem, jak pomagam rodzicom w domu, kim chce być w przyszłości i jeszcze chyba z dwa jakieś banalne pytania miałem ale nie pamiętam
1. miałem zachęcić do robienia zakupów online: powiedzieć jak można odebrać zakupy, czy jest to bezpieczne, co ja kupuję, co z reklamacjami
2. Na obrazku miałem uczniów z nauczycielem w klasie, opisać, potem pytanie co nauczyciel może im mówić, jaki jest mój ulubiony przedmiot i opowiedzieć nietypową historyjkę która mi się ostatnio przytrafiła w szkole
3. na 1 obrazku kobieta a wokół niej rysunki z zakupami, środki do sprzątania, dziecko, zegarek, na 2 - kobieta idąca z dzieckiem. i powiedzieć który z tych obrazków bardziej pokazuje rolę kobiet w życiu. Następniee pytanie - czy kobiety mają większy problem w znalezieniu pracy od mężczyzn i dlaczego i ostatnie czy kobiety lepiej wykonują prace domowe(sprzątanie gotowanie itp) od mężczyzn i dlaczego
Nic strasznego, trzeba dużo gadać, czasem pościemniać i będzie dobrze
