|
Wszyscy wymienieni przez Ciebie zawodnicy przychodząc do Wisły byli bez formy albo zwyczajnie byli za słabi na nią. Skąd wziąłeś tyle występów Beto w kadrze Brazylii bo ja doliczyłem się sześciu (U18 i U20 - i to były występy kadry C lub D). Jeszcze pragnę zwrócić uwagę gdzie obecnie są Ci piłkarze i co osiągnęli.
Ludzie nic się w tym klubie nie zmieni jeżeli Cupiał dalej będzie właścicielem lub co moim zdaniem jest niemożliwe on się zmieni.
Cupiałowi jak się powie że za zawodników na poziomie gry w LM trzeba zapłacić to on to rozumie w ten sposób, że to mu się nie zwróci i woli by sprowadzali do Wisły szrot ślepy, kulawy etc... Traktuje ten klub jak zabawkę i tyle o jakimkolwiek rozwoju możemy zapomnieć jeżeli przyjdą Ci Polacy mający przyciągnąć kibiców na stadion jak Magiera, Lisowski, Broź etc...
|