Wyświetl pojedynczy post
TheMrSkeyt
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 09.05.2012, 19:25
mam takie pytanie mam 15 lat a właśnie nauczyciel z wf mi powiedział żebym spróbował sil w wisle bo umiem dobrze grac w noge ale rekrutacja jest teraz ogloszona do rocznika mlodszego. jest jakaś szansa na zapisanie się? bo jak nie to wybiore chyba coś takiego jak ks podgórze albo armatura czy orzeł piaski wielkie... kiedys już byłem w takim 3 ligowym klubie i się wyróżniałem...
http://www.youtube.com/watch?v=Qcatk...FYinWe8W0iUWcg

TKWM

To my tworzymy historię za pomocą gardeł
Odpowiedz cytując