@neq. : ja dzisiaj właśnie miałem. Tak się zestresowałem, że na początku nic nie mówiłem, ale potem jakoś poszło. Nie trafiłem też na zbyt dobry temat, jednak 30 % mam

. Jutro ang pisemny więc powinno być lepiej. Polski ustny mam 15 i wtedy też kończę matury.