Wyświetl pojedynczy post
scofield
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Roztoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 09.05.2012, 18:52
@neq. : ja dzisiaj właśnie miałem. Tak się zestresowałem, że na początku nic nie mówiłem, ale potem jakoś poszło. Nie trafiłem też na zbyt dobry temat, jednak 30 % mam . Jutro ang pisemny więc powinno być lepiej. Polski ustny mam 15 i wtedy też kończę matury.
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
Odpowiedz cytując