Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13445
Stary 09.05.2012, 18:07
Bunoza jest dość slaby, Uryga to def pomocnik, Chaveza trzeba sprzedac, Jaliens .. to Jaliens. Za darmo bym brał i nie bał się, że nie będę mógł obrony skompletować.
Odpowiedz cytując