Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13444
Stary 09.05.2012, 17:58
Abel2505 napisał(a):Wyświetl post
Ja się dziwię że to nazwisko nie padło: Darek Dudka. Auxerre raczej spadnie z ligi i Darek pewnie odejdzie stamtąd. Dla nas było by to duże wzmocnienie. Co myślicie?
On się niedawno wypowiadał, że chętnie wróciłby do Wisły, ale jeszcze nie teraz.
Odpowiedz cytując