Abel2505 napisał(a):

|
Ja się dziwię że to nazwisko nie padło: Darek Dudka. Auxerre raczej spadnie z ligi i Darek pewnie odejdzie stamtąd. Dla nas było by to duże wzmocnienie. Co myślicie?
|
On się niedawno wypowiadał, że chętnie wróciłby do Wisły, ale jeszcze nie teraz.