Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1847
Stary 09.05.2012, 17:39
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Zabawa start.

Nie leciała. Jakby leciała to bym się zastanawiał.

Codziennie giną ludzie. Człowiek jest człowiekiem, nie ważne stanowisko i stan konta. Bardziej bolą wypadki drogowe.

Kaczor nie Kaczor. Bardziej obchodzą mnie ludzie którzy giną na co dzień.
Dla mnie to tylko dowód, że myślenie w twoim przypadku to abstrakcja.
Bez odbioru.
Odpowiedz cytując