Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13441
Stary 09.05.2012, 17:00
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A to są w ekstraklasie jacykolwiek ofensywni pomocnicy?
W ekstraklasie ze świecą szukać. A co myślicie o Cywce? Kontrakt mu się kończy raczej nowego nie zaproponują. Kilkadziesiąt gier w Championship ma i jest stosunkowo młody -23 lata. Ja bym spróbował go ściągnąć.
Odpowiedz cytując