Ajax napisał(a):

|
A to są w ekstraklasie jacykolwiek ofensywni pomocnicy?
|
W ekstraklasie ze świecą szukać. A co myślicie o Cywce? Kontrakt mu się kończy raczej nowego nie zaproponują. Kilkadziesiąt gier w Championship ma i jest stosunkowo młody -23 lata. Ja bym spróbował go ściągnąć.