Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 09.05.2012, 16:48
Bednarz nie dość, że swoim kretyńskim i nieprofesjonalnym postępowaniem załatwił nam rundę wiosenną, w której było jeszcze wszystko do wygrania, niszcząc doszczętnie atmosferę i moralne zespołu, teraz jeszcze dąży do załatwienia klubu na przyszłość poprzez chęć ściągania słabiutkich polskich zawodników i wyrzucenia będących szkieletem drużyny obcokrajowców.

Widząc co wyprawia i słysząc, co wygaduje, zastanawiam się, jak dużo zgarnie na boku od menadżerów za skupienie takich zalegających w ich stajniach Lisowskich, Broziów, Mager i innych grajków także z niższych lig... Przecież to jest tak chora strategia budowy zespołu, że aż włosy się jeżą na głowie...
Odpowiedz cytując