Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3033
Stary 09.05.2012, 14:56
Może mi ktoś wytłumaczyć, za co miałem bana na tydzień?
Gdzie naruszyłem regulamin pisząc, że Marszałek zmienia zdanie jak chorągiewka.
Marszałek tłumacz się, posta ofc musiałeś usunąć
Odpowiedz cytując