Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2953
Stary 09.05.2012, 14:26
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Jak zobaczyłem pierwsze 3 zadania to myślałem, że poziom będzie taki jak wczoraj xD
Potem się trochę ogarnęli.
Bez nauki byłem, ale liczę, że to 40-50% będzie, w sumie więcej mi nie potrzeba xD
Ja podobnie, bez nauki (no może wczorajszy dzień ), po ponownym przeglądnięciu zadań i niektórych odpowiedzi obstawiam 50%-60%.
Na fizykę uczyłem się relatywnie dużo, więc liczę na 80+%. Poniżej 60% nie biorę nawet pod uwagę
Odpowiedz cytując