arrosmay napisał(a):

Jak zobaczyłem pierwsze 3 zadania to myślałem, że poziom będzie taki jak wczoraj xD
Potem się trochę ogarnęli.
Bez nauki byłem, ale liczę, że to 40-50% będzie, w sumie więcej mi nie potrzeba xD
|
Ja podobnie, bez nauki (no może wczorajszy dzień

), po ponownym przeglądnięciu zadań i niektórych odpowiedzi obstawiam 50%-60%.
Na fizykę uczyłem się relatywnie dużo, więc liczę na 80+%. Poniżej 60% nie biorę nawet pod uwagę
