Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55220
Stary 09.05.2012, 14:13
Ajax napisał(a):Wyświetl post
HEHE czyli mamy kilka milonów Euro na transfery dziura = kasa na transfery

Jeśli kudłaty sprowadzi jednego dobrego zawodnika to będzie cud. IMHO na transfery mamy ok 1 mln EURO a do kupienia masę graczy.
.... do tego trzeba zmienić stare porzekadło ludowe - "trafiło się jak ślepej kurze ziarno" ,na "trafiło się jak Kudłatemu Marcelo"
Odpowiedz cytując