Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
55220
09.05.2012, 14:13
Ajax
napisał(a):
HEHE czyli mamy kilka milonów Euro na transfery
dziura = kasa na transfery
Jeśli kudłaty sprowadzi jednego dobrego zawodnika to będzie cud. IMHO na transfery mamy ok 1 mln EURO a do kupienia masę graczy.
.... do tego trzeba zmienić stare porzekadło ludowe - "trafiło się jak ślepej kurze ziarno" ,na "trafiło się jak Kudłatemu Marcelo"
Bronex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bronex
Znajdź inne posty napisane przez Bronex