Bronex napisał(a):

Jest kasa na transfery czy nie ma ? Oto jest pytanie!!!
Przede wszystkim trzeba wyjść od tego co znaczy w semantyce Kudłatego zaimek "SPORO". Przypomnijmy sławetną konferencję naszego wiceprezesa. Powiedział on tam dwie rzeczy - "dziura budżetowa jest dość SPORA" i "na transfery będziemy mieli całkiem SPORE środki". Nie ma jak to profesjonalista z kompleksową wizją rozwoju klubu.
|
HEHE czyli mamy kilka milonów Euro na transfery

dziura = kasa na transfery
Jeśli kudłaty sprowadzi jednego dobrego zawodnika to będzie cud. IMHO na transfery mamy ok 1 mln EURO a do kupienia masę graczy.