Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55219
Stary 09.05.2012, 14:09
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Jest kasa na transfery czy nie ma ? Oto jest pytanie!!!

Przede wszystkim trzeba wyjść od tego co znaczy w semantyce Kudłatego zaimek "SPORO". Przypomnijmy sławetną konferencję naszego wiceprezesa. Powiedział on tam dwie rzeczy - "dziura budżetowa jest dość SPORA" i "na transfery będziemy mieli całkiem SPORE środki". Nie ma jak to profesjonalista z kompleksową wizją rozwoju klubu.

HEHE czyli mamy kilka milonów Euro na transfery dziura = kasa na transfery

Jeśli kudłaty sprowadzi jednego dobrego zawodnika to będzie cud. IMHO na transfery mamy ok 1 mln EURO a do kupienia masę graczy.
Odpowiedz cytując