tofik napisał(a):

|
Problem może być tej natury, że właśnie nie możemy sobie obecnie pozwolić na Celebana bo utopiliśmy tę kase na Bunozę. (Dzięki Zdzisiu!)
|
Zdzisiu za Celebana nie zgarnie prowizji, a od Bunozy - no name z Bałkanów mógł ile chciał...
Myślę, że Łysy i Zdzisiu znów muszą się nachapać, bo za kilka miesięcy ich nie będzie, a znów będą musieli przez kilka lat za coś GODNIE ŻYĆ.
Jakby boss był mądrym to by wiedział, że jak Łysy i Zdzisiu mówią brać zawodnika X, to należy wtedy brać zawodnika Y lub Z.