Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55218
Stary 09.05.2012, 14:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
Problem może być tej natury, że właśnie nie możemy sobie obecnie pozwolić na Celebana bo utopiliśmy tę kase na Bunozę. (Dzięki Zdzisiu!)
Zdzisiu za Celebana nie zgarnie prowizji, a od Bunozy - no name z Bałkanów mógł ile chciał...

Myślę, że Łysy i Zdzisiu znów muszą się nachapać, bo za kilka miesięcy ich nie będzie, a znów będą musieli przez kilka lat za coś GODNIE ŻYĆ.

Jakby boss był mądrym to by wiedział, że jak Łysy i Zdzisiu mówią brać zawodnika X, to należy wtedy brać zawodnika Y lub Z.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 09.05.2012 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując