Szpen napisał(a):

cała Poplska budowlano-droga dziś się śmieje z Kaczyńskiego. Raz że wczorajszą konferencję o drogach zrobili nie przy samej A2, a tylko przy POW w Ursusie przy Warszawskiej w Warszawe. A dwa, że odcinek warszawski przy którym mieli stać, dziś oddali i czekają na pozwolenie na użytkowanie. Jarka to rozumiem że jest oderwany od świata, ciągle tylko w limuzynie lub Sejmie, ale już jego przydupasy mogli się lepiej postarać i wybrać dobre miejsce np. odcinek C gdzie wiatr hula. A tak wyszła kupa. jak zawsze. Nawet dowalić nie potrafia.
Druga sprawa: wczoraj oglądałem Brudzińskiego Joachima u Olejnik. Ten to jest gość. Za nic nie da się przekonać, że finał Euro musi być na Ukrainie. Że nasz stadion za mały, że już sprzedane bilety itd. A ten, że jak się chce, to wszystko się zrobi i trzeba przenieść do Polski. Czasem jak go słucham, a co gorsza oglądam, to myślę że Błaszczak i Hoffman to przy nim cienkie siurki - to jest dopiero zawzięte bydle Jarka.
|

No kupa straszna, bo zamiast pojechać na rozkopaną drogę X 100 km od Warszawy, Kaczyński pojechał na rozkopaną drogę Y 30 km od Warszawy. Prawdziwy skandal hehehe... To jest dla leminga istota, nie to że drogi nieprzejezdne. Ale POmatołki się chwalą że na 100 mld przeznaczonych na drogi, wydali 85 mld.

To jet dla tych pajaców miara sukcesu. Żaden nie powie ile za te 85 mld kilometrów dróg wybudowali, ciekawe dlaczego
