szprotson napisał(a):

głupi przykład dlatego ze Donald kiedyś a Donald dziś to dwie rózne osoby. Byłbys choć raz na meczu w Gdańsku to byś wiedział jaki maja stosunek do płemieła.
No ale po co odbiegamy od tematu. Ja mu tylko przedstawiłem "opcję" i tyle. Nie napisalem ze MUSI.Nie chcecie to nie.
Tyle, bez sensu
E:
|
Śmieszny ten tekst o byciu na meczu
Rozumem że mnie znasz i twierdzisz że na mecze nie chodzę;P
Wisła ma wygrywać w każdym meczy ja mózg mam swój i ja sobie dobieram przyjaciół/wrogów a nie jakaś tam grupa ludzi, dobry przykład z Jagiellonią.
Ja się po mistrzu Śląska nie cieszyłem. Ale każdy ma prawo do swojego zdania i tyle. Jak słusznie ktoś napisał łączy nas wspólna sprawa Wisła
