|
Jest kasa na transfery czy nie ma ? Oto jest pytanie!!!
Przede wszystkim trzeba wyjść od tego co znaczy w semantyce Kudłatego zaimek "SPORO". Przypomnijmy sławetną konferencję naszego wiceprezesa. Powiedział on tam dwie rzeczy - "dziura budżetowa jest dość SPORA" i "na transfery będziemy mieli całkiem SPORE środki". Nie ma jak to profesjonalista z kompleksową wizją rozwoju klubu.
|