Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16873
Stary 09.05.2012, 13:40
Jaśnie oświecony PO-wcu pochwal się, którym objazdem będziesz jeździł na mecze... Oderwany od rzeczywistości w tym temacie jesteś w zasadzie tylko Ty. Jak wybierasz się na stadiony w czasie Euro uważaj na główkę bo Ci może coś na łeb spaść.

Pochwal się wreszcie za ile piszesz te swoje brednie POżyteczny idioto.


Szpen napisał(a):Wyświetl post
cała Poplska budowlano-droga dziś się śmieje z Kaczyńskiego.
Pominę już fakt, że trzeba odszyfrować Twoją pisownię - kto to jest ta cała Polska? Ty?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.05.2012 o godz. 13:44.