Jaśnie oświecony PO-wcu pochwal się, którym objazdem będziesz jeździł na mecze... Oderwany od rzeczywistości w tym temacie jesteś w zasadzie tylko Ty. Jak wybierasz się na stadiony w czasie Euro uważaj na główkę bo Ci może coś na łeb spaść.
Pochwal się wreszcie za ile piszesz te swoje brednie POżyteczny idioto.
Szpen napisał(a):

|
cała Poplska budowlano-droga dziś się śmieje z Kaczyńskiego.
|
Pominę już fakt, że trzeba odszyfrować Twoją pisownię - kto to jest ta cała Polska? Ty?
