thechris napisał(a):

Proste pytanie, wyobraźmy sobie że jest 93 minuta. Karny dla Wisły ze Śląskiem. Podchodzi Genkow. Jeśli strzeli będzie 1:1 i Wisła zajmie 7. miejsce. Jak nie strzeli to Wisła też zajmie 7. miejsce.
Natomiast jak strzeli na 1:1 to mistrzem zostanie powiedzmy, że Legia a Śląsk spadnie na 2 miejsce. Chcesz żeby trafił czy nie?
|
Ja odpowiem.
Jeśli Mistrzem nie jest Wisła, to w dupie mam to kto nim jest. Głęboko.