Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 09.05.2012, 13:31
pierwsze 3 zadania easy. W sumie reszta nie wydawała mi się trudna, na lekcji robiliśmy zadania z Pazdry to były dużo trudniejsze. No ale zjebałem po kolei coś w każdym co jest równoznaczne z tym że bardziej mi się będzie liczyć chyba podstawa..
Odpowiedz cytując