|
Ja się w pełni zgadzam z jova.
Chavez to nieliczny z naszych zawodników za którego możemy dostać cokolwiek, a musimy mieć jakieś środki by wzmocnić pomoc. Poziomem z Celebanem według mnie jest zbliżony z tym że każdy ma inne zalety. Chavez siła, Celeban, gra głową. Przyczym Osman gra głową bardzo bardzo słabo więc wolę mimo wszystko Celebana.
Dla mnie Celeban+Głowacki to lepsza para stoperów niż Jaliens+Chavez.
|