Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55212
Stary 09.05.2012, 12:45
Problem może być tej natury, że właśnie nie możemy sobie obecnie pozwolić na Celebana bo utopiliśmy tę kase na Bunozę. (Dzięki Zdzisiu!)
..
Odpowiedz cytując