Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13434
Stary 09.05.2012, 12:32
Pazdan, Celeban, Teodorczyk - wszyscy trzej za darmo, ten ostatni to tak zwany 'młody, perspektywiczny Polak', za którymi większość tu tak płacze. Jeżeli o tych trzech gości nawet nie powalczymy i rozejdą się po jakichś Górnikach czy Jagielloniach to tego yebanego łysego trzeba by chyba utopić w Wiśle.
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A kto Ci powiedzial ze w ogole jest lub byl pomysl Celebana do Wisły
Jak nie ma nawet pomysłu to znaczy, że w klubie wszyscy, bez wyjątku są niekompetentni.

Odpowiedz cytując