Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16872
Stary 09.05.2012, 12:25
cała Poplska budowlano-droga dziś się śmieje z Kaczyńskiego. Raz że wczorajszą konferencję o drogach zrobili nie przy samej A2, a tylko przy POW w Ursusie przy Warszawskiej w Warszawe. A dwa, że odcinek warszawski przy którym mieli stać, dziś oddali i czekają na pozwolenie na użytkowanie. Jarka to rozumiem że jest oderwany od świata, ciągle tylko w limuzynie lub Sejmie, ale już jego przydupasy mogli się lepiej postarać i wybrać dobre miejsce np. odcinek C gdzie wiatr hula. A tak wyszła kupa. jak zawsze. Nawet dowalić nie potrafia.

Druga sprawa: wczoraj oglądałem Brudzińskiego Joachima u Olejnik. Ten to jest gość. Za nic nie da się przekonać, że finał Euro musi być na Ukrainie. Że nasz stadion za mały, że już sprzedane bilety itd. A ten, że jak się chce, to wszystko się zrobi i trzeba przenieść do Polski. Czasem jak go słucham, a co gorsza oglądam, to myślę że Błaszczak i Hoffman to przy nim cienkie siurki - to jest dopiero zawzięte bydle Jarka.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 09.05.2012 o godz. 12:28.