szprotson napisał(a):

wiesz ze znalazłbym kilka meczy Osmana w których bije na głowe każdego stopera w naszej lidze.
Bunoza za duzo gry nie miał, i nigdy nie sadzilem ze jest dobry. Jaliens hmm....oczekiwalem wiecej, za chudy jest na naszą lige ale biorąc pod uwage jego gre i jego zarobki to totalne nieporozumienie. I takim tez nieporozumieniem było by dawaie grubego hajsu za Celebana (chodzi mi o jego pensje)
|
To za Lisowskiego 400tyś euro + 120 tyś euro pensji + opłata transferowa = 600 tyś euro za zawodnika który prezentuje słabszy poziom niż Celeban. Co do samego zawodnika, to wolałbym już jego niż jakieś wymysły. Przynajmniej wiemy na co go stać- solidny ligowiec.