Temat
:
[30 kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, Niedziela 6 maja 2012, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
Od: 05.2005
Offline
#
108
09.05.2012, 11:38
jerry.lii.lewis
napisał(a):
szprotson: a czy aby "Donald pedał" z Twojego podpisu to przypadkiem Donald T. - kibic Lechii mocno zaangażowany w ruch kibicowski, autor pieśni do melodii Marsylianki
TUTAJ WIĘCEJ
Jakiś wyjąteczek
Yo Yo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yo Yo
Znajdź inne posty napisane przez Yo Yo