serek.c2 napisał(a):

O czym Ty Jędrek do niego piszesz? Przecież On nie ma pojęcia co Ty za ludzi wymieniasz... Kaczyński nie był jego prezydentem, dlatego zostaw już tych ruskich w spokoju
|
Głupota z mojej strony. Ironia z Twojej strony elegancka

Troszkę popiliśmy wczoraj i taki mój idiotyczny post się pojawił.
P.S. Nie głosowałem na Kaczyńskiego ani tego pajaca Tuska.
Pozdrawiam