|
kolego studio, co jak co, ale Wy sie nie załapaliście do pucharów. Zostaliście tam "wepchnięci" przez Legie, dzięki temu, że zdobyli oni puchar. Normalnie 4 miejsce dawało by Wam tyle samo co 13 mojej Lechii. ( no pomijajac kwestie kasy za wyższe miejsce w tabeli).
Dostaliście sie do pucharów troche kuchennymi drzwiami, za co powinniście akurat dziękować Legii, bo gdyby nie to, to by Wasz klub bił się z Lechią w przyszłym sezonie o środek tabeli.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|