Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20984
Stary 09.05.2012, 11:15
kolego studio, co jak co, ale Wy sie nie załapaliście do pucharów. Zostaliście tam "wepchnięci" przez Legie, dzięki temu, że zdobyli oni puchar. Normalnie 4 miejsce dawało by Wam tyle samo co 13 mojej Lechii. ( no pomijajac kwestie kasy za wyższe miejsce w tabeli).

Dostaliście sie do pucharów troche kuchennymi drzwiami, za co powinniście akurat dziękować Legii, bo gdyby nie to, to by Wasz klub bił się z Lechią w przyszłym sezonie o środek tabeli.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując