Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55202
Stary 09.05.2012, 10:54
Nie rozumiem tej dyskusji, zajęliśmy 7 miejsce po beznadziejnym sezonie a startowaliśmy jako mistrz kraju. Trudno było by wymienić 5 spotkań w których nasi zawodnicy zagrali dobrze. Zawiódł cały zespół więc trudno się dziwić że w jakimś tam zestawieniu nasi zawodnicy są wybierani jako najsłabsi. Nikt nie twierdzi że Melikson, Małecki czy Iliev nie umieją grać w piłkę. Maor i Mały w poprzednim sezonie byli najlepsi na swoich pozycjach, Małecki nawet do kadry był pchany ale fakty są takie że w tym sezonie byli bardzo często bezużyteczni.

Swoją drogą jak weszło znalazło prawie 20 ofensywnych pomocników w naszej lidze to nie wiem.
Odpowiedz cytując