Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55197
Stary 09.05.2012, 10:13
Pareiko nie ma gry na przedpolu, żle wychodzi do piłek. Tak samo jego gra nogami, owszem zdazylo sie ze zaliczyl nawet asyste , ale w ostatnich meczach w kazdym grał dzide i bardzo rzadko dochodziła do celu.
Tez jestem tego zdania co silver, zrobilismy z niego Boga bo wczesniej Mario puszczał klopsy. Niemniej jednak najwazniejsza bramka w sezonie, czyli pierwsza dla Apoelu w Nikozji - jest Pareiki.

Co do Ivicy, to nie rozumiem, jak mozna pisac o profesjonaliscie braki kondycyjne. Przeciez przepracowal z Wisła okres przygotowawczy wiec jakie braki ? + jego wiek i wychodzi prosty rachunek ze Ivica wydolności nie ma. Zresztą, jakby tą wydolność miał to pewno nie wrócił by z Europy do Partizana. A że wrócił i tam lali każdego a przy okazji coś tam wpadło, to daliśmy sie skusić. Oczywiscie ja Ivice bardzo lubie, charakternie wygląda, ma dobrą technike, liznął futbolu, ale znowu w defensywie lezy i kwiczy, + ta jego gra na zamach. Chciałbym zobaczyć ile zarabia i wtedy można by ocenić jego przydatnośc dla zespołu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując