Zlatan93 napisał(a):

Nie, to tak nie działa. Odleciałeś.
Głównym czynnikiem jest gra piłkarzy i wyniki. Ta frekwencja jest fenomalna jak na to, że sześć razy leją nas u siebie, gdzie kiedyś nikt nas nie ograł przez kilka dobrych lat.
Na Mistrzowski mecz z Polonią w tamtym sezonie przyszło 24 tysiące ludzi. A to była tylko Polonia. Są szanse, gdzie jak nie w 1,5 mln Krakowie? .
|
Teraz to Ty chyba odleciałeś. W takim razie Gdańsk ma milion licząc twoimi sposobami
