|
Ze znaczną większością można się zgodzić, co do Ilieva hmm... może nie jakieś mega rozczarowanie, ale na pewno każdy spodziewał się po nim więcej, a na liście znalazł się przez małą ilość asyst i goli, a każdy już oczami wyobraźni widział jak ładuje bramkę za bramką. Pareiko solidny bramkarz, co miał wybronić wybronił co miał puścić puścił, chyba po perypetiach z Pawełkiem robimy z niego trochę zbyt "fantastycznego" bramkarza.
"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
|