Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20983
Stary 09.05.2012, 09:55
CM711 odszedl z Polonii. Bako dowodca obozu "przeciagajacego", JW szuka swojego nastepcy. Tam to jest cyrk

Co do Skorzy - Chocby zdobych 10 PP, zawodnicy nastrzelali 4000 bramek to i tak za to jak wygladal koniec sezonu kij mu w szprychy i niech wypierdala.

Charyzmatyczny motywator i wspanialy taktyk idealnie wybierajacy kiedy zrobic zmiana i kogo wstawic na boisko, oczywiscie brzydzi sie zbyt defensywna gra


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując