Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8615
Stary 09.05.2012, 09:49
Najważniejszy czynnik to gra i to jak media będą przedstawiać Wisłę. W tym sezonie praktycznie po LM nie mówiło się o Wiśle inaczej niż w kontekście: przegrani, zmarnowany sezon, przepłacone gwiazdy, odpuszczanie meczów, porażki u siebie czy liczenie minut bez gola. Poza standardowymi klubami jak Polonia, Cracovia czy LKS byliśmy najbardziej jechaną drużyną w mediach.

Zlatan dobrze prawi, będziemy dobrze grac, to nawet marketingu nie trzeba, a ludzie będą sami się pchać na stadion. Kibice z tego sezonu to Ci którzy przyjdą nawet jak po bilety trzeba będzie jeździć do Myślenic.
Odpowiedz cytując