Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
25508
09.05.2012, 09:31
Mi wyrwali kiedyś 3 trzonowe i w sumie wogóle nie bolało. Kazali mi tylko dużo lodów jeść. I w sumie nie było źle.
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan