Pavel Vrba zastąpi Skorże ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html
to troche dziwne,Skorża rozegrał w europejskich pucharach najlepszy dla Legii sezon od kilkunastu lat i teraz ....z niego rezygnują.Tym bardziej że zimą odeszło trzech podstawowych zawodników (Ryba,Komorowski,Borysiuk)