Pan Jotka napisał(a):

|
Czy Bełchatów będzie grał jako ŁKS czy ŁKS będzie grał jako GKS Bełchatów?
|
Akurat tą "fuzję" można zrobić w białych rękawiczkach tak, aby każdy był zadowolony (tzn. oprócz kibiców Bełchatowa oczywiście

). Wystarczy...wycofać GKS z ligi i wtedy pierwszą ekipą, która się utrzyma będzie ŁKS, nie ma tutaj machlojek, bo po prostu jest to rezygnacja z piłki w Bełchatowie i przeniesienie kapitału sportowego i finansowego do Łodzi, ale na licencji ŁKS i ten klub utrzymałby się zgodnie z obowiązującymi przepisami. A skoro kapitał PGE przeniósł by się do Łodzi, to ŁKS nie powinien mieć problemów z uzyskaniem licencji, a jeśli chodzi o stadion to zawsze można zgłosić ten w...Bełchatowie. Zresztą ŁKS będzie miał budowany stadion, o ile wiem to jego finansowanie jest już zapewnione.