Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8614
Stary 09.05.2012, 08:27
jerry1990 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamietam Telefonika "kupiła" 1000 karnetów. A jeżeli chodzi o frekwencję w przyszłych latach to myśle ze rocznie w średniej będzie przybywać około 2,5 tysiąca i takim tempem za 6-7 lat będziemy mieli pełny stadion na prawie każdym meczu.

Nie, to tak nie działa. Odleciałeś.
Głównym czynnikiem jest gra piłkarzy i wyniki. Ta frekwencja jest fenomalna jak na to, że sześć razy leją nas u siebie, gdzie kiedyś nikt nas nie ograł przez kilka dobrych lat.

Na Mistrzowski mecz z Polonią w tamtym sezonie przyszło 24 tysiące ludzi. A to była tylko Polonia. Są szanse, gdzie jak nie w 1,5 mln Krakowie? Ale Wisła musi dobrze grać.
Odpowiedz cytując