dawiss napisał(a):

|
Abstrahując od nazwisk... Sam Bednarz, który chce słynąć z prawdomówności, powiedział, że kasa na transfery jest i to całkiem niezła. O czym Ty więc mówisz? Mam wierzyć Tobie czy jemu? Napisz skąd czerpiesz swoją wiedzę.
|
No widzisz, jesli mowimy o tym samym wystapieniu to Ty z niego wyczytales, ze kasa na transfery jest, a ja ze klub ma klopoty finansowe, ze nie ma kasy na funkcjonowanie bo jest dziura w budzecie, ze bedzie sie pozbywal najlepiej zarabiajacych zawodnikow, brak awansu do pucharow to znowu mniejszy budzet itd.
To zapytam Cie - jakim cudem znalazles w tym wystapieniu optymizm, ze kasa na transfery jest? Bednarz powiedzial, ze transfery beda - owszem, pol skladu odchodzi wiec transfery beda. Ale jakie to beda transfery? Pomysl, kasy nie ma, kontrakty najdrozsze eliminujemy - to kto tutaj przyjdzie ?