0 22 napisał(a):

|
Czy w przyszłym sezonie zamierzacie bronić miejsca czy nastawiacie się raczej na krwisty bój o trzecie miejsce? Jakie macie założenia?
|
W przyszłym roku będzie naprawdę ciężko pyrkom wywalczyć nawet to zaszczytne 4 miejsce biorąc pod uwagę ruchy kadrowe w zespole. Lepiej się cieszyć teraz niż później żałować, że nie doceniło się tak wielkiego sukcesu ...
http://www.weszlo.com/news/10415-Art...buja_snajpera_