Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20977
Stary 08.05.2012, 23:38
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Czy w przyszłym sezonie zamierzacie bronić miejsca czy nastawiacie się raczej na krwisty bój o trzecie miejsce? Jakie macie założenia?
W przyszłym roku będzie naprawdę ciężko pyrkom wywalczyć nawet to zaszczytne 4 miejsce biorąc pod uwagę ruchy kadrowe w zespole. Lepiej się cieszyć teraz niż później żałować, że nie doceniło się tak wielkiego sukcesu ...

http://www.weszlo.com/news/10415-Art...buja_snajpera_
Odpowiedz cytując