Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marianek001
Junior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8612
Stary 08.05.2012, 23:17
Jeśli chodzi o informację ile biletów sprzedano a ile jest osób na meczu to zawsze będzie mała rozbieżność. Bilety kupują różne firmy dla swoich pracowników a ci że za darmo to się nie chce iść i stąd zakłamanie. Ja sam dostaje od firmy bilet na każdy mecz u siebie i zawsze korzystam. a firma kupuje około 250-300 wejściówek na każdy mecz u siebie. Zależy ile osób się zapisze na listę.
Marian
Odpowiedz cytując