Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2009
Stary 08.05.2012, 22:35
Wczorajszą gale ekstraklasy ktoś mogłby? To co na tvp leciało, ta relacja. A konkretnie interesuje mnie tej "filmik" na koniec z fety Sląska. Z góry dzięki jakby ktoś mógł podrzucić linkiem lub podesłac maile!
Odpowiedz cytując