Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20970
Stary 08.05.2012, 21:54
studio napisał(a):Wyświetl post
Wiec nie pier$%l ze dzieki Legii, Mistrzostwo Frajerstwa jak widze strasznie was musi bolec ze sobie ideologie dopowiadacie.
Studio, a ty jesteś na świecie dzięki mamusi i tatusiowi, czyli nie dzięki mamusi? Dobrze cię zrozumiałem?
Odpowiedz cytując