Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13426
Stary 08.05.2012, 21:06
Śląsk ma co prawda MP i el. LM, ale wiadomo jak tego mistrza osiągnęli i z tego co pamiętam to atmosfery najlepszej tam nie ma. Wcale nie jest to przesądzone, że Wisła to nieatrakcyjny kierunek dla piłkarzy Śląska.
Odpowiedz cytując