Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20969
Stary 08.05.2012, 20:47
KoPer napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/187/news1...-Widzewem.html

Dudu rozwiązał kontrakt
Nie Dudu, tylko Bruno Pinheiro.

omega napisał(a):Wyświetl post
nasi pogromcy i mistrzowie polski

http://sport.fakt.pl/Tak-sie-bawili-...156343,13.html
Fajna dupa w czerwonym.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 08.05.2012 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując